İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Feragatname

İşbu yasal bildirim, www.tarimsaluretim.com web sitesinin kullanımını düzenlemektedir.

MEVZUAT

Bu web sitesinde bulunan telematik hizmetlerinin Kullanıcıları arasındaki ilişkilerin genel karakterleri ile bu kişiler Türkiye yasalarına ve yargı yetkisine tabidirler.

KULLANICI KULLANIM VE ERİŞİMİ

Kullanıcı, mevcut web sitesine erişimi ile ticari bir ilişkinin başlatılmasını ima etmediğinden haberdardır ve bunu kabul etmiştir.

FİKRİ VE ENDÜSTRİYEL MÜLKİYET

Bu web sayfalarında yer alan fikri mülkiyet hakları, grafik tasarım ve kodlar site ve yazarlara aittir ve bu nedenle bunların çoğaltılması, dağıtımı, kamuya açık iletişimi, dönüşümü veya bu web sayfalarının içeriğiyle gerçekleştirilebilecek diğer herhangi bir faaliyet, site tarafından yazılı izin verilmedikçe, kaynak gösterilse bile kesinlikle yasaktır.

SAYFA VE BAĞLANTI İÇERİĞİ

Site, web sayfalarında yer alan bilgileri güncelleme, değiştirme veya ortadan kaldırma haklarını saklı tutar ve hatta söz konusu bilgilerin belirli kullanıcılar tarafından erişimini sınırlayabilir veya engelleyebilir.

Üçüncü tarafların web sayfalarında yer alan ve siteye ait başka herhangi bir web sayfasından “link” yoluyla erişilebilecek bilgilerden sorumlu değildir. Web sayfalarındaki bağlantıların varlığı sadece bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde öğüt, davetiye veya tavsiye ima etmemektedir.

Yorumlar kapatıldı.

Mission News Theme by Compete Themes.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: